57.035.10 JET WOMEN - Jelek me kapelë për femra

S M L XL XXL
Stoku 202 186 285 162 126
Mbërritja 412
24.09.24.
180
28.11.25.
103
03.08.24.
515
24.09.24.
420
24.09.24.
100
28.11.25.
162
24.09.24.
40
28.11.25.
102
24.09.24.
40
28.11.25.


Informatat themelore

Kodi 57.035.10-S
Model JET WOMEN
Përshkrimi Jelek me kapelë për femra, i mbushur me tegela, dy xhepa para, tuba elastikë rreth shpatullave, kapuç dhe xhepa
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.26 kg
Materiali Najloni
Shtypi Qepje
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025690445

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.36 x 0.38 x 0.55 m
Pesha bruto e kutisë 6.11 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme