52.011.10 JOKER - Duks melange me kapelë

S M L XL XXL 3XL
Stoku 183 282 507 495 223 65


Informatat themelore

Kodi 52.011.10-S
Model JOKER
Përshkrimi Duks, 280 g/m2, dy xhepa para, hark elastik në mëngë, kapuç, rreth zinxhirit dhe në pjesën e poshtme, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë
Pesha neto 0.57 kg
Materiali Poliester
Shtypi Qepje
Gjinia Unisex, Model binjak
Prerja Klasike
Barcodi 8605025681665

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.405 x 0.285 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 6.60 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610230900000

Produkte të ngjashme