52.012.10 JOKER LADY - Duks unisex melange me kapelë për femra

S M L XL XXL
Stoku 16 0 89 12 40
Mbërritja 100
20.12.22.
100
25.07.22.
100
20.12.22.
200
25.07.22.
100
20.12.22.
150
25.07.22.
80
20.12.22.
100
25.07.22.
60
20.12.22.
80
25.07.22.


Informatat themelore

Kodi 52.012.10-S
Model JOKER LADY
Përshkrimi Duks për femra, 280 g / m2, dy xhepa para, hark elastik në mëngë, kapuç, rreth zinxhirit dhe në pjesën e poshtme, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë
Pesha neto 0.49 kg
Materiali Poliester
Shtypi Qepje
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025681504

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.365 x 0.27 x 0.31 m
Pesha bruto e kutisë 5.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610230900000

Produkte të ngjashme