52.010.10 JUMPER - Duks unisex melange

XS S M L XL XXL 3XL
Stoku 66 134 65 526 626 238 39


Informatat themelore

Kodi 52.010.10-XS
Model JUMPER
Përshkrimi Duks, 280 g / m2, dy xhepa përpara, jakë e përforcuar me shirit, vrap në mëngë dhe në fund, qepje të dyfishta në mëngë, shpatulla dhe fund
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 0.49 kg
Materiali Poliester
Shtypi Qepje
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605025681320

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.24 x 0.615 m
Pesha bruto e kutisë 5.42 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610220900000

Produkte të ngjashme