34.528.10 KANSAS - çantë shpine

Stoku
744
Mbërritja 1.700
16.07.24.


Informatat themelore

Kodi 34.528.10
Model KANSAS
Përshkrimi Çantë shpine me një ndarje dhe xhep të përparmë me zinxhir, dy xhepa anash, me rreshtim të pasmë, ndarje për laptop 15"
Brendi BRUNO
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 0.68 kg
Materiali Pambuk, Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Tema Back to school
Barcodi 8605040065884

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.41 x 0.42 x 0.5 m
Pesha bruto e kutisë 8.14 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000