33.204.71 KEEPER - Varëse çelësash druri dhe mbajtëse e pajisjes celulare

Stoku
11.227


Informatat themelore

Kodi 33.204.71
Model KEEPER
Ngjyra Bezhë
Paketë 500/50
Pesha neto 0.02 kg
Materiali Bambus
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040084762

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 500 Copë
Përmasat e cartonit 0.31 x 0.22 x 0.52 m
Pesha bruto e kutisë 9.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 732620009000