32.041.10 KIARA - Set për manikyr

Stoku
2.511


Informatat themelore

Kodi 32.041.10
Model KIARA
Përshkrimi Seti për manikyr përmban: gërshërë, rostiçeri, piskatore, skedarë dhe shtytës të kutikulave
Ngjyra E zezë
Paketë 100/20/1
Pesha neto 0.07 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë, Metal
Shtypi Tampon
Barcodi 8605040082065

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.28 x 0.16 x 0.59 m
Pesha bruto e kutisë 7.76 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 821420000000

Produkte të ngjashme