44.118.12 KIKI - Fug EKO E Bërë nga përzierja e grurit dhe plastikës, 300 ml

Stoku
522


Informatat themelore

Kodi 44.118.12
Model KIKI
Ngjyra Gray
Paketë 144/1
Pesha neto 0.08 kg
Kapaciteti 300 ml
Materiali Përzierje plastike dhe kashte
Shtypi Tampon, Shtyp digjital
Barcodi 8605040013519

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 144 Copë
Përmasat e cartonit 0.35 x 0.43 x 0.52 m
Pesha bruto e kutisë 13.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 392490000000