34.375.90 KINDER - Kutia e lapsit dhe ngjyra pastel në komplet

Stoku
8
Mbërritja 20.000
17.10.23.


Informatat themelore

Kodi 34.375.90
Model KINDER
Përshkrimi Çantë për lapsa e biodegradueshme me shkumësa, për fëmijë
Brendi BRUNO
Ngjyra E bardhë
Paketë 250/10
Pesha neto 0.04 kg
Materiali Polipropilen
Shtypi Sito shtyp
Tema Fëmijët, Back to school
Barcodi 8605040022153

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 250 Copë
Përmasat e cartonit 0.265 x 0.34 x 0.48 m
Pesha bruto e kutisë 12.02 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292980000