Promobox > Modele > Tekstil > Peshqir > LA PLAYA

56.014.11 LA PLAYA - Peshqir plazhi, 500 gr

Stoku
0
Mbërritja 1.000
20.02.24.


Informatat themelore

Kodi 56.014.11
Model LA PLAYA
Përshkrimi Peshqir, 500 g / m2, pjesa për brendim 10 cm i gjerë dhe grep pambuku me ngjyrë peshqiri
Brendi EXPLODE
Ngjyra Gri e erret
Paketë 20/5/1
Pesha neto 0.84 kg
Materiali Pambuk
Gram 500 g/m2
Shtypi Sublimacion
Tema Sublimim, SUMMER
Barcodi 8605025677903

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.46 x 0.34 x 0.62 m
Pesha bruto e kutisë 18.38 kg
Vëllimi I kutisë 0.10 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 630260000000