37.984.71 LANTERN - Karikues wireless, 15W dhe mbajtëse telefoni me dritë led

Stoku
0
Mbërritja 3.024
20.08.24.


Informatat themelore

Kodi 37.984.71
Model LANTERN
Ngjyra Bezhë
Paketë 42/1
Pesha neto 0.26 kg
Barcodi 8605040054697

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 42 Copë
Përmasat e cartonit 0.315 x 0.275 x 0.365 m
Pesha bruto e kutisë 12.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850440859000