35.141.10 LANY PRO - SHIRIT PER ID KARTELA 15 mm

Stoku
3


Informatat themelore

Kodi 35.141.10
Model LANY PRO
Përshkrimi Shirit 15 mm me shtrëngim plastik, karabinë, kapëse sigurie në qafë dhe kapëse telefoni
Ngjyra Black
Paketë 500/50/10
Pesha neto 0.02 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040000311

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 500 Copë
Përmasat e cartonit 0.53 x 0.52 x 0.53 m
Pesha bruto e kutisë 12.17 kg
Vëllimi I kutisë 0.15 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 630790980010

Produkte të ngjashme