34.312.11 LESTER - ÇANTË KONFERENCE

Stoku
1.001


Informatat themelore

Kodi 34.312.11
Model LESTER
Përshkrimi Çantë konferencash me rrip të rregullueshëm të shpatullave dhe ndarje të mbushur për laptop 15 ", një xhep me zinxhir në pjesën e përparme
Brendi BRUNO
Ngjyra Dark gray
Paketë 20/1
Pesha neto 0.34 kg
Kapaciteti 15"
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040004555

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.42 x 0.49 m
Pesha bruto e kutisë 7.80 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420222900000

Produkte të ngjashme