52.003.10 LINDA - Bluzë pambuku pollo për femra

S M L XL XXL
Stoku 0 0 0 120 166
Mbërritja 700
21.10.24.
1.000
21.10.24.
1.000
21.10.24.
300
21.10.24.
200
21.10.24.


Informatat themelore

Kodi 52.003.10-S
Model LINDA
Përshkrimi Bluzë pambuku pollo për femra , 200 g / m2, pak bel, e qepur anash, qepje të dyfishta në mëngë dhe në fund, katër butona në ngjyrën e këmishës, buton rezervë, qepje shtesë përgjatë shpatullës, jakë e përforcuar me shirit , çarje anësore
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.20 kg
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025608228

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.34 x 0.35 x 0.47 m
Pesha bruto e kutisë 11.58 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610610000000

Produkte të ngjashme