40.064.10 LINKOLN - ÇADËR ME HAPJE AUTOMATIKE

Stoku
30


Informatat themelore

Kodi 40.064.10
Model LINKOLN
Përshkrimi Çadër me 8 panele, dorezë druri, mekanizëm hapjeje tekstil me fije qelqi, maja plastike e zezë, skajet dhe shtylla (Ø 12 mm), rezistente ndaj erës
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 20/10
Pesha neto 0.58 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Performanca I papërshkueshëm nga ERA
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040075432

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.26 x 0.2 x 0.96 m
Pesha bruto e kutisë 13.24 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000