LOOP - USB flash memorie

Pasqyra e stokut

37.623.10

Thirrje për çmim

04 08 16 32
Stoku(2-5 ditë) 00 0664 0664 15664

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 37.623.10-04
Model LOOP
Përshkrimi USB flash memorie, metal dhe PU
Brendi PIXO
Ngjyra Black
Paketë
Materiali Eko lekurë, Metal
lloji I produktit USB 2.0
Shtypi Sito shtyp, Tampon, Shtyp digjital
Barcodi 8605040023822

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 1 Copë
Përmasat e cartonit 0 x 0 x 0 m
Pesha bruto e kutisë 0.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.00 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 852351100000