44.115.90 LUNGO - Filxhan porcelani dhe pjata për "Cappuccino", 150 ml

Stoku
2


Informatat themelore

Kodi 44.115.90
Model LUNGO
Ngjyra E bardhë
Paketë 36/6
Pesha neto 0.43 kg
Kapaciteti 150 ml
Materiali Keramikë
Shtypi Tampon, Pjekja e transferit, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040011584

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 36 Copë
Përmasat e cartonit 0.34 x 0.3 x 0.385 m
Pesha bruto e kutisë 16.44 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 691200210000

Produkte të ngjashme