37.985.10 MAGNETIK - Mbajtëse telefoni dhe karikues wireless të palosshme, 15W

Stoku
629
Mbërritja 3.024
15.08.24.


Informatat themelore

Kodi 37.985.10
Model MAGNETIK
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 112/1
Pesha neto 0.11 kg
Kapaciteti 15 W
lloji I produktit Input Type-C
Pajisje shtesë Soft touch, Magnet, Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo
Shtypi Shtyp digjital
Barcodi 8605040072653

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 112 Copë
Përmasat e cartonit 0.29 x 0.355 x 0.335 m
Pesha bruto e kutisë 12.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850440309000