34.465.11 MAGNOTE - Portofoli me notes A5, mbushje wireless dhe bateri ndihmëse, 8.000 mAh

Stoku
Rezervuar
1.654
20


Informatat themelore

Kodi 34.465.11
Model MAGNOTE
Përshkrimi Kuti portofoli me fletore A5 me mbulesë tekstili, mbushje wirelles dhe power bank 8.000 mAh, mbajtëse telefoni, xhepa shtesë dhe mbajtëse stilolapsash, në kuti dhuratë
Ngjyra Gri e erret
Paketë 15/1
Pesha neto 0.50 kg
Kapaciteti 5.000 mAh
Materiali RPET
lloji I produktit Dalja Type-c, Output USB, Input Type-C
Pajisje shtesë Magnet, Mbushje pa kabllo, Mbajtës I lapsit
Shtypi Shtyp digjital
Tema Rpet
Barcodi 8605040052976

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.26 x 0.385 m
Pesha bruto e kutisë 10.92 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850760009000

Produkte të ngjashme