50.030.10 MAJOR - Bluzë pambuku me mëngë të gjata

S M L XL XXL 3XL
Stoku 0 0 548 431 45 185
Mbërritja 300
20.08.24.
1.500
20.08.24.
1.500
20.08.24.
1.500
20.08.24.
1.600
20.08.24.
100
20.08.24.


Informatat themelore

Kodi 50.030.10-S
Model MAJOR
Përshkrimi Bluzë me mëngë të gjata, 160 g / m2, e qepur nga një tub, qepje të dyfishta në pjesën e poshtme, mëngë dhe fund, qepje shtesë përgjatë shpatullës, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/10/1
Pesha neto 0.18 kg
Materiali Pambuk
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Gjinia Unisex, Model binjak
Prerja Klasike
Barcodi 8605025662237

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.27 x 0.5 m
Pesha bruto e kutisë 10.04 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610910000000

Produkte të ngjashme