34.524.10 MALPENSA MINI - A6 notes

Stoku
638


Informatat themelore

Kodi 34.524.10
Model MALPENSA MINI
Përshkrimi Notes me skaje të rrumbullakosura dhe brez elastik
Brendi PRO BOOK
Ngjyra E zezë
Paketë 50
Pesha neto 0.14 kg
Barcodi 8605040082317

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.22 x 0.175 x 0.455 m
Pesha bruto e kutisë 7.40 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme