34.256.10 MALPENSA - A5 notes

Stoku
1.668


Informatat themelore

Kodi 34.256.10
Model MALPENSA
Përshkrimi Notes me skaje të rrumbullakosura dhe brez elastik
Brendi PRO BOOK
Ngjyra E zezë
Paketë 20
Pesha neto 0.31 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Mbajtës I lapsit
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati A5
lloji I letrës White
Barcodi 8605025685854

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.16 x 0.24 x 0.35 m
Pesha bruto e kutisë 6.42 kg
Vëllimi I kutisë 0.01 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme