50.054.10 MASTER KID - Maicë pambuku për fëmijë

02 04 06 08 10 12
Stoku 0 126 567 742 152 2.196
Mbërritja 300
01.09.24.
300
05.06.24.
300
01.09.24.
300
05.06.24.
1.000
01.09.24.
800
05.06.24.
1.500
01.09.24.
1.000
05.06.24.
2.000
01.09.24.
1.000
05.06.24.
2.000
01.09.24.
800
05.06.24.


Informatat themelore

Kodi 50.054.10-02
Model MASTER KID
Përshkrimi Maicë për fëmijë, 150 g / m2, e qepur anash, qepje të dyfishta në pjesën e poshtme, mëngë dhe fund, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 100/10/1
Pesha neto 0.06 kg
Materiali Pambuk
Pajisje shtesë Etiketë lehtë e hjekshme
Gram 150 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Tema Fëmijët, Back to school
Gjinia Për fëmijë
Prerja Klasike
Barcodi 8605040021729

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.26 x 0.33 x 0.36 m
Pesha bruto e kutisë 6.38 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës
Kodi HS 610910000000

Produkte të ngjashme