Promobox > Modele > Tekstil > Maica > Maica per femra > MASTER LADY 180

50.059.10 MASTER LADY 180 - Maicë pambuku për femra, 180 g/m2

XXL
Stoku 213


Informatat themelore

Kodi 50.059.10-XXL
Model MASTER LADY 180
Përshkrimi Maicë pambuku për femra, pak e ngritur, e qepur nga një tub, qepje të dyfishta në pjesën e poshtme, mëngë dhe fund, qepje shtesë përgjatë shpatullës, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 100/10/1
Pesha neto 0.16 kg
Materiali Pambuk
Gram 180 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Gjinia Femra
Prerja I hollë
Barcodi 8605040084540

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.33 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 18.28 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610910000000

Produkte të ngjashme