50.051.10 MASTER LADY - Maicë pambuku për femra

S M L XL XXL
StokuRezervuar 6.17111 4.81420 3.06120 418 829
Mbërritja 2.500
12.01.24.
1.500
15.04.24.
4.000
12.01.24.
3.000
15.04.24.
3.700
12.01.24.
3.000
15.04.24.
1.800
12.01.24.
1.500
15.04.24.
1.000
12.01.24.
500
15.04.24.


Informatat themelore

Kodi 50.051.10-S
Model MASTER LADY
Përshkrimi Maicë pambuku për femra, 150 g / m2, pak e beluar, e qepur anash, qepje të dyfishta në mëngë dhe në fund, qepje rreth pjesës së poshtme dhe qepje shtesë përgjatë shpatullës, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 100/10/1
Pesha neto 0.09 kg
Materiali Pambuk
Pajisje shtesë Etiketë lehtë e hjekshme
Gram 150 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605040021323

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.35 x 0.34 x 0.415 m
Pesha bruto e kutisë 10.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610910000000

Produkte të ngjashme