Promobox > Modele > Tekstil > Maica > Maica unisex > MASTER MEN 180

50.058.10 MASTER MEN 180 - Maicë pambuku, 180 g/m2

S M L XL XXL 3XL
Stoku 0 0 0 3.375 2.420 427
Mbërritja 700
26.05.22.
200
30.08.22.
1.300
26.05.22.
1.400
30.08.22.
2.300
26.05.22.
1.900
30.08.22.
1.200
26.05.22.
300
30.08.22.
200
30.08.22.


Informatat themelore

Kodi 50.058.10-S
Model MASTER MEN 180
Përshkrimi Maicë, e qepur nga një tub, qepje të dyfishta në pjesën e poshtme, mëngë dhe fund, qepje shtesë përgjatë shpatullës, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 100/10/1
Pesha neto 0.16 kg
Materiali Pambuk
Gram 180 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605040054321

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.3 x 0.59 m
Pesha bruto e kutisë 16.90 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610910000000

Produkte të ngjashme