14.172.10 MAXIMUS - Stilolaps metalik dhe stilolaps në një set

Stoku
3.884


Informatat themelore

Kodi 14.172.10
Model MAXIMUS
Ngjyra E zezë
Paketë 50/25/1
Pesha neto 0.13 kg
Materiali Metal
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Soft touch, Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040079072

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.2 x 0.33 x 0.36 m
Pesha bruto e kutisë 7.16 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produkte të ngjashme