32.258.71 MECANIX WOOD - Pajisje shumë funksionale-pincë me 9 funksione

Stoku
2.365


Informatat themelore

Kodi 32.258.71
Model MECANIX WOOD
Përshkrimi Mjet shumëpjesësh, përfshin thikë, sharrë, hapëse shishe, 2 kaçavida të sheshtë dhe 1 Phillips, skedar, hapës kanaçe, prerës teli
Ngjyra Bezhë
Paketë 150/25
Pesha neto 0.10 kg
Materiali Bambus, Metal
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040057001

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 150 Copë
Përmasat e cartonit 0.28 x 0.3 x 0.29 m
Pesha bruto e kutisë 15.06 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 820320000000