34.458.71 MICHELANGELO - Mini këmbalec dhe kanavacë

Stoku
1.530


Informatat themelore

Kodi 34.458.71
Model MICHELANGELO
Ngjyra Bezhë
Paketë 480/1
Pesha neto 0.03 kg
Shtypi Shtyp digjital
Tema I reciklueshëm
Barcodi 8605040062005

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 480 Copë
Përmasat e cartonit 0.53 x 0.37 x 0.56 m
Pesha bruto e kutisë 14.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.11 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 442090990000