44.143.90 MILL - Filxhan dhe pjatë nga guri i imët për kapuçino, 150 ml

Stoku
13.604


Informatat themelore

Kodi 44.143.90
Model MILL
Brendi CASTELLI
Ngjyra E bardhë
Paketë 36/6
Pesha neto 0.40 kg
Kapaciteti 150 ml
Materiali Keramikë
Shtypi Tampon, Pjekja e transferit
Barcodi 8605040066614

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 36 Copë
Përmasat e cartonit 0.33 x 0.24 x 0.41 m
Pesha bruto e kutisë 15.02 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 691200250000

Produkte të ngjashme