44.144.90 MILL MINI - Filxhan dhe pjatë nga guri i imët për espreso, 100 ml

Stoku
7.187


Informatat themelore

Kodi 44.144.90
Model MILL MINI
Brendi CASTELLI
Ngjyra E bardhë
Paketë 36/6
Pesha neto 0.27 kg
Kapaciteti 100 ml
Materiali Keramikë
Shtypi Tampon, Pjekja e transferit
Barcodi 8605040064627

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 36 Copë
Përmasat e cartonit 0.29 x 0.21 x 0.35 m
Pesha bruto e kutisë 9.96 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 691200250000

Produkte të ngjashme