34.295.11 MILTON - Çantë shpine biznesi

Stoku
304
Mbërritja 2.000
15.08.24.


Informatat themelore

Kodi 34.295.11
Model MILTON
Përshkrimi Çantë shpine biznesi me një ndarje kryesore, ndarje të grumbulluara për tablet dhe laptop 15", lidhës USB, xhep i fshehur me zinxhir të pasmë
Brendi BRUNO
Ngjyra Gri e erret
Paketë 10/1
Pesha neto 0.73 kg
Pajisje shtesë USB konektor
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Performanca I papërshkueshëm nga uji
Barcodi 8605040043158

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.48 x 0.78 m
Pesha bruto e kutisë 7.90 kg
Vëllimi I kutisë 0.14 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420222900000