50.031.10 MISS - Bluzë pambuku me mëngë të gjata për femra

S M L XL XXL
Stoku 0 0 0 0 153
Mbërritja 600
08.10.23.
800
08.10.23.
800
08.10.23.
400
08.10.23.
100
08.10.23.


Informatat themelore

Kodi 50.031.10-S
Model MISS
Përshkrimi Bluzë pambuku me mëngë të gjata për femra, 160 g/m2, pak bel, e qepur anash, qepje të dyfishta në mëngë dhe në fund, qepje rreth pjesës së poshtme dhe qepje shtesë përgjatë shpatullës, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/10/1
Pesha neto 0.14 kg
Materiali Pambuk
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025661292

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.33 x 0.27 x 0.43 m
Pesha bruto e kutisë 8.16 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610910000000

Produkte të ngjashme