34.595.10 MODIMO - A5 notes

Stoku
2.679


Informatat themelore

Kodi 34.595.10
Model MODIMO
Përshkrimi Notes me një mbulesë fleksibël, skaje të rrumbullakosura dhe një brez elastik
Brendi BULLET JOURNAL
Ngjyra E zezë
Paketë 54/1
Pesha neto 0.23 kg
Materiali Lëkurë e ricikluar
Pajisje shtesë Kopertina fleeksibile
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605040083420

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 54 Copë
Përmasat e cartonit 0.29 x 0.23 x 0.39 m
Pesha bruto e kutisë 12.98 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Italia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme