44.140.10 MOMENTO C - Filxhan dhe pjatë nga guri i imët për kapuçino, 150 ml

Stoku
3.987


Informatat themelore

Kodi 44.140.10
Model MOMENTO C
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 36/6
Pesha neto 0.47 kg
Kapaciteti 150 ml
Materiali Keramikë
Shtypi Tampon, Pjekja e transferit
Barcodi 8605040058589

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 36 Copë
Përmasat e cartonit 0.33 x 0.25 x 0.42 m
Pesha bruto e kutisë 17.64 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 691200250000

Produkte të ngjashme