44.141.10 MOMENTO C MINI - Filxhan dhe pjatë nga guri i imët për kapuçino, 100 ml

Stoku
1.152


Informatat themelore

Kodi 44.141.10
Model MOMENTO C MINI
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 36/6
Pesha neto 0.32 kg
Kapaciteti 100 ml
Materiali Keramikë
Shtypi Tampon, Pjekja e transferit
Barcodi 8605040098820

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 36 Copë
Përmasat e cartonit 0.295 x 0.245 x 0.34 m
Pesha bruto e kutisë 12.16 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 691200250000

Produkte të ngjashme