44.060.90 MOMENTO - Filxhan porcelani dhe pjata për "Cappuccino", 150 ml

Stoku
0
Mbërritja 20.160
08.03.24.


Informatat themelore

Kodi 44.060.90
Model MOMENTO
Brendi CASTELLI
Ngjyra E bardhë
Paketë 36/6
Pesha neto 0.45 kg
Kapaciteti 150 ml
Materiali Keramikë
Shtypi Tampon, Pjekja e transferit
Barcodi 8605025629667

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 36 Copë
Përmasat e cartonit 0.36 x 0.23 x 0.4 m
Pesha bruto e kutisë 17.42 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 691200250000

Produkte të ngjashme