44.059.90 MOMENTO MINI - Filxhan porcelani dhe pjata për "Espresso", 100 ml

Stoku
1.543
Mbërritja 10.080
24.02.24.


Informatat themelore

Kodi 44.059.90
Model MOMENTO MINI
Brendi CASTELLI
Ngjyra E bardhë
Paketë 36/6
Pesha neto 0.32 kg
Kapaciteti 100 ml
Materiali Keramikë
Shtypi Tampon, Pjekja e transferit
Barcodi 8605025629650

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 36 Copë
Përmasat e cartonit 0.335 x 0.245 x 0.345 m
Pesha bruto e kutisë 12.48 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 691200250000