34.194.10 MONDO MAXI - B5 notes

Stoku
7.706


Informatat themelore

Kodi 34.194.10
Model MONDO MAXI
Përshkrimi Notes me skaje të rrumbullakosura, brez elastik, mbajtëse stilolapsi dhe xhep në pjesën e brendshme të kapakut të pasmë
Brendi PRO BOOK
Ngjyra Black
Paketë 20
Pesha neto 0.45 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Xhepi I brendshëm, Mbajtës I lapsit
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati B5
lloji I letrës White
Barcodi 8605025646671

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.195 x 0.275 x 0.365 m
Pesha bruto e kutisë 9.38 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme