34.326.10 MONDO WIRE - A5 notes me spirale

Stoku
5.698


Informatat themelore

Kodi 34.326.10
Model MONDO WIRE
Përshkrimi Fletore me spirale me skaje të rrumbullakosura, brez elastik dhe mbajtëse stilolapsi
Brendi PRO BOOK
Ngjyra Black
Paketë 10
Pesha neto 0.35 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Mbajtës I lapsit
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati A5
lloji I letrës White
Barcodi 8605040007341

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.2 x 0.23 x 0.203 m
Pesha bruto e kutisë 3.73 kg
Vëllimi I kutisë 0.01 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme