34.197.30 MONTE CARLO - A5 notes

Stoku
530


Informatat themelore

Kodi 34.197.30
Model MONTE CARLO
Përshkrimi Notes me skaje të rrumbullakosura dhe një xhep në pjesën e brendshme të kapakut të pasmë
Brendi PRO BOOK
Ngjyra Red
Paketë 20
Pesha neto 0.32 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati A5
lloji I letrës White
Barcodi 8605025646886

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.32 x 0.23 x 0.35 m
Pesha bruto e kutisë 6.83 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010900000

Produkte të ngjashme