37.959.12 MULTI PAD - Mouse pad dhe karikues wireless, 15W

Stoku
2.074


Informatat themelore

Kodi 37.959.12
Model MULTI PAD
Brendi PIXO
Ngjyra Gri
Paketë 20/1
Pesha neto 0.44 kg
Kapaciteti 15 W
Materiali RPET
lloji I produktit Input Type-C
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo
Shtypi Sito shtyp
Tema Rpet
Barcodi 8605040061657

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.35 x 0.27 x 0.37 m
Pesha bruto e kutisë 9.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850440909000