50.040.10 MVP - Maicë sportive pa mëngë, g/m2

XL XXL 3XL
Stoku 104 111 8


Informatat themelore

Kodi 50.040.10-XL
Model MVP
Përshkrimi Maicë sportive pa mëngë, 100 g/m2, e qepur anash, jakë e bërë nga materiali identik si trupi i bluzës, pëlhurë me funksion thithës dhe tharje të shpejtë, detaje reflektuese në anën e pasme
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.10 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605025697369

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.39 x 0.1 x 0.57 m
Pesha bruto e kutisë 5.48 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 610990200000

Produkte të ngjashme