NED - Çantë shpine

Pasqyra e stokut

34.384.10

Thirrje për çmim

Stoku
0
Mbërritja 2.000 15.02.22.

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 34.384.10
Model NED
Përshkrimi Çantë shpine me një ndarje kryesore dhe xhep para me zinxhir, mbrapa me rreshtim, hapje kufjesh
Brendi BRUNO
Ngjyra Black
Paketë 40/1
Pesha neto 0.31 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040022948

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 40 Copë
Përmasat e cartonit 0.41 x 0.5 x 0.43 m
Pesha bruto e kutisë 13.58 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000