14.140.10 NEPTUN - Set laps kimik metal dhe roller REGENT në kuti dhurate

Stoku
3.034


Informatat themelore

Kodi 14.140.10
Model NEPTUN
Brendi REGENT
Ngjyra E zezë
Paketë 50/1
Pesha neto 0.16 kg
Materiali Metal
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Swiss refill
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040001332

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.33 x 0.19 x 0.41 m
Pesha bruto e kutisë 8.98 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produkte të ngjashme