40.047.12 NIMBUS - Çadër me hapje automatike

Stoku
1.357


Informatat themelore

Kodi 40.047.12
Model NIMBUS
Përshkrimi Çadër me 8 panele, bosht metalik të kromuar (Ø 10 mm), pjesën e sipërme dhe majat, dorezë të lakuar plastike
Brendi CASTELLI
Ngjyra Gri
Paketë 25
Pesha neto 0.38 kg
Materiali Poliester
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605025698380

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 25 Copë
Përmasat e cartonit 0.18 x 0.19 x 0.9 m
Pesha bruto e kutisë 10.22 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme