57.054.23 NITRO - Jakne softshell me dy ngjyra

M L XL XXL 3XL
Stoku 111 257 60 114 34


Informatat themelore

Kodi 57.054.23-M
Model NITRO
Përshkrimi Jakne softshell me dy ngjyra, dy xhepa para me zinxhir dhe një xhep në gjoks, pranga elastike me kapuç, pjesa e pasme e xhaketës më e gjatë se e përparme
Brendi EXPLODE
Ngjyra Blu Mbretërore
Paketë 20/1
Pesha neto 0.62 kg
Materiali Softshell
Shtypi Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Unisex
Barcodi 8605040019696

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.46 x 0.51 m
Pesha bruto e kutisë 13.32 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 610130900000