34.432.10 NOLAN - Çantë shpine

Stoku
0
Mbërritja 3.000
15.09.24.


Informatat themelore

Kodi 34.432.10
Model NOLAN
Përshkrimi Çantë shpine biznesi me një ndarje kryesore, ndarje të mbushur për ndarjen e laptopit dhe tabletit 15 ', lidhës USB, xhep me zinxhir në pjesën e përparme dhe dy xhepa anësorë
Brendi BRUNO
Ngjyra E zezë
Paketë 4/1
Pesha neto 1.05 kg
Kapaciteti 15", 8''
Materiali Najloni
Pajisje shtesë USB konektor
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Performanca I papërshkueshëm nga uji
Barcodi 8605040081150

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 4 Copë
Përmasat e cartonit 0.31 x 0.62 x 0.49 m
Pesha bruto e kutisë 5.10 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Produkte të ngjashme