53.031.10 NORDIC SET - Kapelë dhe shall dimëror, poliestër RPET

Stoku
3.452


Informatat themelore

Kodi 53.031.10
Model NORDIC SET
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 5/1
Pesha neto 0.40 kg
Materiali Poliester
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Qepje
Tema Rpet
Barcodi 8605040081242

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 5 Copë
Përmasat e cartonit 0.44 x 0.33 x 0.26 m
Pesha bruto e kutisë 2.14 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 650500900000