34.367.10 NOTE - A5 notes

Stoku
21.638
Mbërritja 20.000
01.11.24.
20.000
17.08.24.


Informatat themelore

Kodi 34.367.10
Model NOTE
Përshkrimi Fletore A5 me skaje të rrumbullakosura dhe brez elastik
Ngjyra E zezë
Paketë 50
Pesha neto 0.23 kg
Barcodi 8605040020470

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.31 x 0.345 x 0.355 m
Pesha bruto e kutisë 12.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme